Yeni YouTube güncellemesi kullanıcıları deliye döndürdü!

Yeni YouTube güncellemesi kullanıcıları deliye döndürdü!


Google’ın sahibi olduğu 
YouTube, yeni güncellemeler almaya devam ediyor. Bu güncellemeler çoğu zaman gizlilik ve güvenlik ile ilgili değişiklikler bir yana yeni özellikler de getirebiliyor. Ancak Android için YouTube için yayınlanan son güncelleme, “YouTube yanıt vermiyor” hatasına sebep olmasıyla kullanıcıları çılgına çevirdi. İşte detaylar…

Kullanıcılar, “YouTube yanıt vermiyor” hatasıyla deliye döndü!

Android için YouTube uygulaması geçtiğimiz günlerde güncellendi. Kullanıcılar tarafından yapılan şikayetlere göre güncellemeden hemen sonra video izlemeye çalışıldığında video, açıklama ve yorumlar yüklenmiyor. Akabinde uygulama çöküyor ve “YouTube yanıt vermiyor” şeklinde bir hata çıkıyor. Tabii bu sadece bazı kullanıcılar gerçekleşiyor.


Bu sorunu hızlıca çözebilmek için YouTube uygulamasını kapatıp tekrar açmak yeterli oluyor. Problemi kalıcı olarak çözmek istiyorsanız ise uygulamayı ya eski sürüme döndürmeli ya da beta sürümünü yüklemelisiniz.

Bunun üzerine bu yavaşlığa reklam engelleyici uygulamalara gelen güncellemelerin neden olduğunu ifade etti. Dolayısıyla YouTube‘un kasmasının nedeni bu uzantılar. Problemi çözmek için reklam engelleyiciyi devre dışı bırakmanız yeterli olacaktır.


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski